А. Дельвантеез

Проектно-строительная компания

Новости

18.09.2019 Запрошуємо до співпраці!

ТОВ «А. Дельвантеез» з 1992 року працює на ринку інжинірингових послуг та будівельних робіт.

Більше ніж 600 об’єктів в Україні побудовані з нашою участю.

Один із напрямків нашої діяльності – це покрівлі. Цією темою ми займаємося з початку існування. Зосередженість на покрівельній спеціалізації дає свої результати. Ми пропонуємо замовнику  надійні технічні рішення і їх втілення за оптимальну ціну. Ми піклуємося інтересами Замовника на кожному етапі  інвестиційної активності:

1.       На етапі розробки проекту будуть запропоновані свої технічні рішення або оптимізовані існуючі. Саме на цьому етапі ми починаємо економити гроші Замовника. Працюючи в тандемі з генпроектувальниками, наші інженери наповнять проектні рішення функціоналом і інженерним змістом. На цьому етапі наше професійне завдання в тому, щоб покрівля мала в собі всі необхідні конструктиви і була позбавлена зайвих елементів. Наш досвіт дозволяє робити в проектних рішеннях наголос на дійсно важливих речах, обумовлюючих довготривалу надійну роботу «п’ятого фасаду».  Навіть суперкваліфіковані команди проектувальників не зможуть мати рівень експертів в кожній будівельній темі. І наша зосередженість на вузькій спеціальній тематиці покрівель, безумовно, принесе замовнику вигоду!

Дуже часто трапляється, що наші сучасні конструктиви покрівель з мембрани преміум класу Протан виявляються дешевше ніж проектний конструктив з якоїсь російської мембрани економ класу. Тому що нічого зайвого.

В запропонованих нами рішеннях є унікальні. Наприклад - відкрита вакуумна покрівельна система Protan (Норвегія), яка не потребує кріплення, килим утримується на покрівлі енергією вітру. Чим сильніше вітер, тим міцніше мембрана притискається до основи.

Найбільший ефект ми принесемо, якщо почнемо співпрацювати на стадії архітектурної задумки.

2.       Етап виконання робіт. Маючи оптимальні технічні рішення, важливо фахово їх реалізувати. Надійний монтаж покрівель можливий лише командою навчених досвідчених покрівельників. Наші робітники володіють необхідними технологічними навичками і мають сертифікати Protan (Норвегія). Перевірка зварних швів руйнівним методом, гідравлічні випробування цілісності покрівельного килима, система внутрішнього контролю якості робіт- все це мінімізує можливість помилок. Відпрацьовані технологічні схеми монтажу покрівлі унеможливлюють системні помилки, а ситуативні помилки вчасно виявляються і виправляються.

На цій стадії взаємин Замовник крім якісного монтажу отримає вигоду від придбання мінімально-необхідної кількості матеріалів. Це досягається патентованим комп’ютерним розрахунком елементів кріплень та графічною порулонною розкладкою покрівельної мембрани. Спеціально навчений співробітник розрахує потребу в матеріалах і виконроб, виконуючи вказівки цього розкрою, мінімізує витрати замовника на матеріали.

3.       На етапі експлуатації покрівлі ми задіємо всі наші сервісні можливості:

-       сезонні обстеження та обслуговування покрівлі. Навіть якісна робота потребує догляду! Чи не засмічені воронки? Чи виконується регламент експлуатації покрівлі? Чи потребує покрівля превентивного втручання? Кожне питання найде свою відповідь. Такі власники великих покрівель, як METRO, давно визначилися, що витрати на сервісне обслуговування покрівель значно менші за витрати на їх ремонт, тому вони є нашими замовниками цієї послуги ;

-       супровід встановлення нового обладнання та реклами  на покрівлі. Після нашого монтажу «життя» не закінчується, з часом замовник надає покрівлі новий функціонал (оглядовий майданчик, виносна площадка для кліматичного обладнання, тощо). І тоді треба адаптувати нові елементи в існуючу покрівлю. Знову, без продуманих рішень - ніяк! ;

-       використання інструментальних способів визначення причин протікань покрівлі. Коли стикаються з проблемою протікань треба правильно визначити причини  цього. В половині випадків це можна виявити візуально, але іноді для звуження сектору пошуку необхідні інструментальні методи. Для таких випадків ми маємо вакуумний тестер цілісності килима та електро-магнітний вимірювач вологості підкилимного прошарку ;

-       електрообігрів водовідводів та окремих ділянок покрівель. Питання необхідності електрообігріву на покрівлі є дискутабільним. Іноді воно вкрай необхідно, іноді не дасть суттєвої користі. Для з’ясування доречності такої дорогої опції ми будуємо теплові моделі. Рішення обгрунтовуються ретельними розрахунками.

 

Ми будемо раді співпрацювати на любій стадії процесів «проектування – будівництво – експлуатація» Ваших об’єктів.

Більше подробиць про нас ви зможете дізнатися з нашого сайту:

www.delvanteez.com.ua

та на нашій сторінці ФЕЙСБУК:

Facebook

 

 

З повагою,

Сидоренко Ігор

Директор ТОВ «А. Дельвантеез»